Hakkımızda

Hakkımızda


Serüvenin başlangıcı 1989 yılına kadar dayanmaktadır. Fırat Dikiş Makineleri, 1989 yılında Endüstriyel Dikiş Makineleri alanında satış ve servis hizmeti vermek amacıyla Bursa’da kuruldu. Tekstil sektörünün Türkiye’de ve özellikle Bursa’da gelişmesiyle birlikte, ürün çeşitliliğini ve hizmet çeşitliliğini her geçen yıl arttırdı.

1999 yılına gelindiğinde Bursa dışından gelen talepleri karşılayabilmek için igneiplikburada.com kuruldu. Endüstriyel Dikiş Makineleri kategorisinde ülkemizde ilk online satış sitesi olan igneiplikburada.com dünyada da kendi kategorisinin ilk 5 markasından biri olarak öne çıkmaktadır.

Tarih 2012 yılını gösterdiğinde Bebelop markası ile tecrübesini ve sektördeki bilgisini yansıtmak için çocuk ve bebek giyim sektöründe üretim ve toptan satış yapmaya başladı.

2022 yılında 50’den fazla ülkeye ihracat yapan firmamız kalite anlayışını vizyonunu ve misyonunu tamamen tüketici memnuniyetine adayarak perakende satışına da başlamıştır. Siz değerli anne ve babalarımızın güvenle alışveriş yapabildikleri, istedikleri kaliteyi bulabilecekleri, miniklerimizin ve çocuklarımızın konfor alanını maksimuma çıkaran, sağlıklarını düşünerek çevreye ve doğaya zararlı ham madde kullanılmadan gelecek nesilleri de düşünerek seçtiğimiz ürünlerimizi gönül rahatlığıyla sizlere sunmayı hedeflemekteyiz.

Sesinizi duyup sizi güvenle sarmayı, ürünlerimizin arkasında durmayı, sadece ticari gözle bakmayıp adil fiyatlarla miniklerimize ve size en verimli ve içinizin rahat ettiği alışverişi sağlamayı hedefliyoruz.

Sadece bugün değil geleceğimiz olan nesillerimizle birlikte her gün büyümek dileğiyle…

SAĞLIKLA, SEVGİYLE, HUZURLA KALIN!

Bebelop Ailesi
Whatsap: 0532 120 30 77
Mail: siparis@bebelop.com