Sık Sorulan Sorular


1-) Satış fiyatlarına kargo ücreti dahil mi?

Kargo ücreti alıcıya aittir. Ürünü sepetinize atıp bilgilerinizi doldurduktan sonra ödeme şeklinizi seçtiğinizde siparişinizin kargo ücretini ve kargo ücreti dahil toplam tutarını görebilirsiniz.2-) Siparişlerim ne kadar sürede elime ulaşır?

Sipariş verdiğiniz ürünlerin birçoğu sipariş verdiğiniz gün kargoya teslim edilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz Yurt İçi Kargo siparişlerinizi 600 km mesafeye kadar 1 günde ulaştırmaktadır. 600 km’ nin üzerindeki mesafeler için teslim süresi 2 gündür.3-) Sipariş ettiğim ürün elime hasarlı ulaştı ne yapmalıyım?

Kargo ürünü teslim ettiğinde öncelikle ürünü kontrol ediniz. Ürünün hasarlı olduğunu gördüğünüzde ürünü kargodan teslim almayınız. Böyle bir durumla karşılaştığınızda hemen bizimle irtibata geçiniz.4-) Siparişimin kargoya teslim edildiğini nasıl öğrenebilirim?

Siparişiniz kargoya teslim edildiği gün telefonla size siparişinizin kargoya teslim edildiğine dair bilgilendirme yapılmaktadır.5-) Aynı üründen birden fazla nasıl sipariş verebilirim?

Aynı üründen birden fazla almak istediğinizde aynı ürünü tek tek sepete atmanıza gerek yoktur. Almak istediğiniz ürünü sepetinize attıktan sonra sepet bilgilerinizin görüntülendiği sayfada ürün adedini arttırıp istediğiniz miktarda sipariş verebilirsiniz.6-) Kredi kartı 3D sanal pos hatasını nasıl çözebilirim?

3D secure uygulaması kart sahibi bankanın yapmış olduğu bir güvenlik uygulaması olup, bankanızla iletişim kurmanız ve kartınızda 3D güvenlik uygulamasının açılmasını talep etmeniz sorununuza bir çözüm olabilecektir. Lütfen öncelikle bankanızın müşteri hizmetlerini arayınız.


ÖDEME SEÇENEKLERİHavale / EFT ile yaptığınız alışverişlerinizde :


Teslimat süresinin başlangıcı, siparişi verdiginiz zaman değil sipariş tutarının havale ile hesaplarımıza geçtiği andır.

Havale ile yapılan ödemelerde ise %5 indirim yapılır.

5 iş günü içinde hesaba geçmeyen havale siparişleri geçersiz sayılmaktadır.Kredi Kartı

igneiplikburada.com size 128 Bit SSL güvenlik sertifikası üzerinden Visa ve Master Card ile güvenli alışveriş yapma imkanı sağlar.


Taksitli Kredi Kartları

Bankalarla anlaşmalarımıza göre; kredi kartları ile 2 aydan 9 aya kadar taksitli alışveriş yapabilirsiniz.


Puanla Alışveriş

Anlaşmalı banka kredi kartlarının hepsinde biriken puanlarınızla sitemizden alışveriş yapma imkanı sunulmaktadır. Puanlarınızla satın almak istediğiniz ürünün tutarı kadar birikmiş puanınız yoksa ürünün tutarı için ödemeniz gereken fark tutarı kredi kartınızdan peşin çekilmektedir.


Kredi Kartı Provizyon Aksaklıkları


Siparişiniz sırasında kredi kartınız farklı nedenlerden dolayı onaylanamayabilir. Bu nedenlerden başlıcaları şunlardır;


1-) Kredi kartınızın kullanılabilir limitinin yetersiz olması,

2-) Kart numarasını hatalı girmeniz,

3-) Kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması,

4-) Kullandığınız kart bir ek kart ise, ana kart sahibi tarafindan iptal edilmiş olması,

5-) Onay işlemi sırasında geçici bağlantı sorunları yaşanması,

6-) Kayıp ihbarı yaptığınız bir kartı yeniden kullanmaya çalışmanız,

7-) Kullanmaya çalıştığınız kartın bir kredi kartı değil, ATM kartı olması sayılabilir.


Kredi kartı onay sorunlarınızda yardım almak için kartı aldığınız banka ile görüşmeniz gerekmektedir.